Do przechowywania rysunków SRM

Szafy do przechowywania rysunków, map, klisz drukarskich i dokumentacji technicznych zapewniają bezpieczne, praktyczne i uporządkowane przetrzymywanie tych materiałów. Umożliwiają przechowywanie formatów A0/A1.

Na specjalne życzenie klienta (za dopłatą) istnieje możliwość dzielenia szuflad na różne formaty za pomocą dodatkowych przegród – od A4 do A1. Maksymalne obciążenie każdej szuflady wynosi około 50 kg.

Szuflady szaf zainstalowane są na prowadnicach kulkowych zabezpieczonych przed wypadaniem. Centralny zamek bębenkowy blokuje wszystkie szuflady. Szafki ustawiać można bezpośrednio na podłodze lub na podstawach.

Szafka Srm 100 do przechowywania rysunków

Wymiary : wysokość 425, szerokość 1315, głębokość 920

Szafa do przechowywania rysunków, map, dokumentów o formacie max. A0. Szuflady na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem.
 
Szafka Srm 101 do przechowywania rysunków

Wymiary : wysokość 425, szerokość 970, głębokość 670

Szafa do przechowywania rysunków, map, dokumentów o formacie max. A1 Szuflady na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem.

Szafka Srm 201 do przechowywania rysunków

Wymiary : wysokość 770, szerokość 970, głębokość 670

Wymiary : wysokość 770, szerokość 970, głębokość 670 Szafa do przechowywania rysunków, map, dokumentów o formacie max. A1 Szuflady na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem.
 
Paleta kolorów RAL

Niniejsza tabela ma na celu przybliżone przedstawienie kolorów.

Top