Szafki kartotekowe

POLSKI PRODUCENT

Szafy kartotekowe medyczne SZK
Szafy kartotekowe medyczne SZK

Kartotekowe SZK medyczne

Mono jest ergonomicznym miejscem pracy, przy jednoczesnym zachowaniu wyszukanego designu. Dzięki zastosowaniu surowej elegancji znakomicie sprawdza się w różnych typach przestrzeni biurowej.

Szafy kartotekowe SZK

Szafy do przechowywania i sortowania dokumentów SBMK

Szafy SBMK to meble z wieloma możliwościami ustawienia półek. Ciągła perforacja na całej wysokości pozwala regulować wysokość półek co 25 mm, dzięki temu metalowe szafy SBMK są uniwersalne w zastosowaniu. Meble z rodziny SBMK powstały z myślą o wyzwaniach, przed którymi staje kadra pedagogiczna. Wyposażone są w wysuwany pulpit, który pozwala na stworzenia dodatkowego, tymczasowego miejsca pracy. Funkcja ta bez wątpienia ułatwia organizację dokumentów, ponieważ nie wymaga przenoszenia akt i zajmowania dodatkowego miejsca w pomieszczeniu

Szafy kartotekowe SZK
Szafy kartotekowe SZK

Kartotekowe SZK

Szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem.

Szafy kartotekowe SZK

Nadstawki do szaf kartotekowych

Korpus nadstawki wykonany z blachy stalowej o grubości 1,0 mm, szuflada z blachy o grubości 0,8-1,0 mm. Szuflada na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczaniem przed wypadaniem. Centralne ryglowanie szuflad. Nadstawka wyposażona w blokadę wysuwu, co umożliwia wysuwanie tylko jednej szuflady. Maksymalne dopuszczalne obciążenie szuflady wynosi 50 kg. Wysuw szuflady 86%.

Szafy do przechowywania rysunków SRM

Szafy do przechowywania rysunków, map, klisz drukarskich i dokumentacji technicznych zapewniają bezpieczne, praktyczne i uporządkowane przetrzymywanie tych materiałów.

Meble kartotekowe

Szafki katalogowe pozwalają na uporządkowanie i usystematyzowanie księgozbiorów w każdej bibliotece. Korpus szafy wykonany jest z blachy stalowej, malowany farbą proszkową.

Top