POLSKI PRODUCENT

Szafy do przechowywania i sortowania dokumentów SBMK

Szafy SBMK to meble z wieloma możliwościami ustawienia półek. Ciągła perforacja na całej wysokości pozwala regulować wysokość półek co 25 mm, dzięki temu metalowe szafy SBMK są uniwersalne w zastosowaniu. Meble z rodziny SBMK powstały z myślą o wyzwaniach, przed którymi staje kadra pedagogiczna. Wyposażone są w wysuwany pulpit, który pozwala na stworzenia dodatkowego, tymczasowego miejsca pracy. Funkcja ta bez wątpienia ułatwia organizację dokumentów, ponieważ nie wymaga przenoszenia akt i zajmowania dodatkowego miejsca w pomieszczeniu. Meble nie wymagają składania, dzięki czemu zyskują na wytrzymałości i stabilności. Cechy charakterystyczne • 5 lat gwarancji (wg warunków gwarancji na wyroby Malow).

• Szafy wykonane z blachy stalowej o grubości: 0,8 – 1 mm.
• Uchwyt drzwiowy z zamkiem blokującym drzwi w 2 punktach w części aktowej (góra i dół).
• Ciągła perforacja na całej wysokości pozwala w łatwy sposób regulować wysokość półek co 25 mm. • Szafa o pojemności ok. 4 m3 z bardzo prostym systemem montażu półek pozwala na zaaranżowanie przestrzeni szafy ściśle pod potrzeby użytkownika.
• Wysuwany pulpit tworzy dodatkowe miejsce pracy.
• Meble malowane proszkowo, dostępne w 16 kolorach RAL w standardzie.

Szafa Sbmk1

Wymiar : wysokość 1990, szerokość 1000, głębokość 435

Szafka do sortowania i przechowywania dokumentów, poczty, dzienników uczniowskich. Półki można dowolnie przestawiać w odstępach co 25 mm, wysuwana półka zamontowana na mocnych prowadnicach, dolna szafka wyposażona w przestawną półkę na segregatory i inne dokumenty.

Wyposażenie : Wysuwana półka zamontowana na prowadnicach. Ilość półek -12 małych półeczek -1 półka w części dolnej

Regał Sbmk2

Wymiar : wysokość 1990, szerokość 1000, głębokość 435

Regał z przegrodami. Wielkość przegródek dostosowana do formatu A4, regulowana wysokość półek co 25 mm – co pozwala na dostosowanie rozstawu półek do indywidualnych potrzeb.

Top